Genius PL na Facebook

  Genius GeniusGeniusGeniusGeniusGeniusGenius  
  GeniusGeniusGeniusGeniusGeniusGeniusGenius
GeniusGeniusGeniusGeniusGeniusGeniusGenius
 
 

  Genius  
 
Genius
Myszki
bezprzewodowe
Genius GX Gaming  Genius bezprzewodowe  Genius przewodowe  Genius dla graczy  Genius do notebooków    
 
    Pen Mouse
GeniusPen Mouse to nowy produkt, wyglądem przypominający tradycyjne pióro. Jest on adresowany do osób, które cenią sobie wygodę oraz komfort i może okazać się ciekawym zamiennikiem standardowej myszki.
    Genius Traveler 6000X
GeniusGenius Traveler 6000X to wygodna i precyzyjna mysz przystosowana zarówno dla osób prawo jak i leworęcznych. Dzięki wykorzystywaniu bezprzewodowej technologii 2,4GHz urządzenie może pracować nawet do 10 metrów bez utraty zasięgu.
    Ring Mouse
GeniusObsługa Ring Mouse’a odbywa się za pomocą przesuwania palcem po powierzchni sensora optycznego, o czułości 1000dpi.

    DX-7100
Genius5-przyciskowa, bezprzewodowa mysz z technologią śledzenia BlueEye DX-7100 jest jedną z najnowszych myszy bezprzewodowych, które wykorzystują optyczną technologię śledzenia o nazwie BlueEye. To właśnie dzięki niej DX-7100 jest w stanie poprawnie pracować praktycznie na każdej powierzchni. Nie ważne czy jest to szkło, dywan, czy po prostu pokrycie sofy.
    DX-L8000
GeniusErgonomiczna mysz bezprzewodowa z technologią BlueEye Jeżeli jesteś zmęczony ciągłym wymienianiem baterii w swojej bezprzewodowej myszce, to Genius DX-L8000 została stworzona specjalnie z myślą o Tobie. Dzięki zaawansowanej technologii oszczędzania energii ten mały gryzoń potrafi pracować nawet do 12 miesięcy na jednym popularnym "paluszku".
    Ring Presenter
GeniusPierwszy na świecie pierścieniowy kontroler na kciuk Fascynująca technologia, przełom wprowadzony przez Geniusa! Pierwszy na świecie pierścieniowy kontroler dotykowy kursora myszy, wygodny podczas prowadzenia interesów, podróżowania oraz edukacji - Ring Presenter.
 
     
 
Genius [1] [2] [3] Genius
 
     
    Aktualności   Strona Główna
Newsletter
Wpisz swój adres e-mail
aby otrzymywać informacje
o promocjach i nowościach