Genius PL na Facebook

  Genius GeniusGeniusGeniusGeniusGeniusGenius  
  GeniusGeniusGeniusGeniusGeniusGeniusGenius
GeniusGeniusGeniusGeniusGeniusGeniusGenius
 
 

  Genius  
 
Genius
Głośniki/Audio
5.1
Genius GX Gaming  Genius 5.1  Genius 2.1  Genius 2.0  Genius mobilne  Genius słuchawki    
 
    HS-04S2
GeniusNowy model słuchawek od Geniusa, HS-04S2, daje więcej swobody do robienia wszystkiego... O wiele wygodniej i z wyższą jakością.
    HS-04SU
GeniusTen nowy rodzaj słuchawek od Geniusa, HS-04SU, jest świetny do komunikowania się on-line, grania w gry, lub słuchania muzyki z odtwarzacza MP3. Zapewniają elastyczność słuchania i wyraźne mówienie przy zwiększonej wygodzie i jakości.
    HP-04 Live
GeniusHP-04 Live to profesjonalne słuchawki dedykowane domowym systemom Hi-Fi. Świetnie nadają się do wszelkich odtwarzaczy CD czy DVD.

    HS-04B
GeniusOto ostatecznie wytłumiający zakłócenia zestaw słuchawkowy – HS-04B dający bardzo wyraziste brzmienie. HS-04B ma mikrofon z funkcją wytłumiania zakłóceń, który umożliwia uzyskiwanie najlepszej jakości dźwięku, a także ulepszone głośniki, przenoszące krystaliczne brzmienie i wzmacniające tony niskie.
    GHP-02V
GeniusNajnowsza seria słuchawek od Geniusa: to całkiem nowa seria GHP-02V słuchawek dousznych dostępna w pięciu nowych kolorach: czekoladowa czerń, borówkowy niebieski, złote mango, wiśniowa czerwień i truskawkowy róż.
    HS-05A
GeniusGenius, producent urządzeń peryferyjnych oraz produktów elektroniki użytkowej, zaprezentował najnowszy zestaw słuchawkowy HS-05A. W jego skład wchodzą słuchawki, mikrofon oraz wygodny pilot kontroli głośności.
 
     
 
Genius [1] [2] [3] [4] [5] Genius
 
     
    Aktualności   Strona Główna
Newsletter
Wpisz swój adres e-mail
aby otrzymywać informacje
o promocjach i nowościach