Genius PL na Facebook

  Genius GeniusGeniusGeniusGeniusGeniusGenius  
  GeniusGeniusGeniusGeniusGeniusGeniusGenius
GeniusGeniusGeniusGeniusGeniusGeniusGenius
 
 

  Genius  
 
Genius
Gameing
joysticki
Genius joysticki  Genius gamepady  Genius kierownice  Genius myszki dla graczy  Genius klawiatury dla graczy  Genius konsole do gier    
 
    Genius MetalStrike FF
GeniusGenius MetalStrike to joystick wyposażony w technologię wibracji. oraz kilkanaście programowalnych przycisków. Docenią to przede wszystkim gracze, którzy lubią latać myśliwcami z II Wojny Światowej. W takich maszynach przyjemnie będzie czuć wibracje na dłoni, prując do przeciwnika z działek i karabinów maszynowych.
    Genius MaxFighter F-16U
GeniusMaxFighter F-16U wykorzystujący interfejs USB jest najnowszym modelem w rodzinie joysticków F-16 Genius. F-16U ma wciąż te same funkcje co poprzedni model F-16, jednak służy dodatkowymi opcjami interfejsu. Są dwa dostępne interfejsy w rodzinie joisticków Genius F-16, port USB lub port gier, w zależności od twoich potrzeb.
    Genius MaxFighter F-23U V2
GeniusJeden z bardziej przyjaznych joysticków w ofercie firmy Genius. MaxFighter F-23U V2 na długie wieczory przykuje do ekranu, pozwalając przemierzać przestworza.

    MetalStrike 3D
GeniusMetalStrike 3D to nowy joystick od Geniusa, Inny niż standardowe joysticki dostępne na rynku. Ten nowy joystick od Geniusa, MetalStrike 3D, jest idealny do gier symulacji lotu, dzięki 4-osiowej konstrukcji oraz regulacji lotek, wzniesienia, przepustnicy i mocy.
 
     
 
Genius [1] Genius
 
     
    Aktualności   Strona Główna
Newsletter
Wpisz swój adres e-mail
aby otrzymywać informacje
o promocjach i nowościach