Genius PL na Facebook

  Genius GeniusGeniusGeniusGeniusGeniusGenius  
  GeniusGeniusGeniusGeniusGeniusGeniusGenius
GeniusGeniusGeniusGeniusGeniusGeniusGenius
 
 

  Genius  
     
 
Genius   Genius

Ogólne informacje o firmie Genius

Tajpej   Założono: 3 listopada 1983 r.
   Centrala: Tajpej, Tajwan
   Filie: USA, Wielka Brytania, Niemcy, Hong Kong, Chiny
   Podstawowe gałęzie produkcji: urządzenia wskazujące, kamery, klawiatury, urządzenia do gier, audio
   Fabryka: Dong Guan Guang Dong, Chiny I, II, III, IV

 


Wizja

Wytwarzać nieskończoną wartość za dotknięciem czarodziejskiej różdżki

Nasz model firmy, konglomerat OBM i OEM jest prowadzony bardzo efektywnie, wytwarzając nie tyko niespotykany wzrost przychodu KYE ze sprzedaży przez pięć kolejnych lat, lecz również przynosząc olbrzymie zyski dla naszych klientów i akcjonariuszy.

Rywalizacja odbywa się w każdym obszarze przemysłu IT. Aby sobie poradzić z tym problemem, KYE utrzymuje rozwój swoich kluczowych technologii nie tylko w obszarze Urządzeń wskazujących, Urządzeń przetwarzania obrazu i Produktów do gier dla komputerów PC, lecz również wytwarzając więcej akcesoriów i komponentów do telefonów komórkowych, notebooków itp.

KYE przewiduje utrzymywanie się tego trendu i będzie “Wytwarzać nieskończoną wartość za dotknięciem czarodziejskiej różdżki”. Wierzymy, że można to osiągnąć dzięki Magicznemu dotknięciu produktów KYE, które zapewniają wygodę, wydajność i rozrywkę każdemu z nas. Oczekujemy, że ten trend umożliwi nam podwojenie wielkości sprzedaży w ciągu następnych dziesięciu lat.

 

Misja

Tworzyć całkowitą swobodę otoczenia użytkownika iamp; dawać mu zadowolenie

Przewidując i dążąc do realizacji naszego celu, którym jest stworzenie sprawnie działającej światowej komunikacji bezprzewodowej, KYE poświęca swoje główne środki kluczowej technologii bezprzewodowej na projektowanie i wprowadzanie innowacji do produktów kreujących w pełni wygodne środowisko pracy. Ponieważ granica pomiędzy przemysłem informatycznym a obszarem elektronicznego sprzętu powszechnego użytku nie jest już tak wyraźna jak to bywało wcześniej, naszym rynkiem docelowym jest nie tylko obszar IT, lecz również segment telefonów komórkowych. Dlatego, KYE stawia sobie za cel “Zapewnić pełną swobodę podczas zabawy, stworzyć wygodne środowisko pracy użytkownika” jako swoją misję do wypełnienia.

W oparciu o założenia tej misji, KYE ma liczne plany marketingowe w tym roku, tak że na półkach sklepowych pojawią nowe innowacyjne produkty (bezprzewodowe urządzenia wejścia, kamery i aparaty cyfrowe, kino domowe, itp.). Oczekujemy, że te produkty dadzą więcej zadowolenia użytkownikom, tak żebyśmy wszyscy mogli czerpać z tego korzyści.

Produkcja

Nasze produkty produkowane są w fabrykach spełniających najwyższe standardy jakości, KYE dba o środowisko stosując w swoich produktach materiały podlegające praktycznie 100% utylizacji. Jesteśmy również jednym z największych producentów OEM, produkujemy dla wielu znanych firm na całym świecie.

 

Proces produkcyjny

 

Wartościowa firma partnerska

Twój sukces zależy od nas - a my zależymy od twoich sukcesów. Od kiedy założyliśmy światową sieć obsługującą klientów, wszyscy w KYE chcemy stale usprawniać komunikację między nami. Jako wartościowy partner, stale przekazuj nam swoje pomysły, byśmy mogli kontynuować wytwarzanie innowacyjnych produktów.

Zapewniamy:
(1) rozwiązania dotyczące produktów, marketing, finanse, logistykę i usługi
(2) dodatkowo: całą obsługę w jednym miejscu, globalny serwis, niestandardowe produkty, itd.

Partner

 
Genius Genius

 
     
    Aktualności   Strona Główna
Newsletter
Wpisz swój adres e-mail
aby otrzymywać informacje
o promocjach i nowościach